Discover More best replica watch site 2021.check this link right here now repliki zegarkw.check out here replica watches.costly and then again, the copies are of less expense. https://www.precisiontimewatches.com/.With Free Shipping Worldwide perfect rolex.click to investigate breitling replica.learn the facts here now showtagheuer.com.Quality franck muller replica.Top https://www.petswatches.com/.this content fake breitling.

Ceník | Disponent.cz

Ceník

 

CO DOSTANU, KDYŽ SI PŘEDPLATÍM VAŠE SLUŽBY?
 1. Neomezený počet zadání přeprav a jejich realizací.
 2. Kvalitní telefonickou a e-mailovou podporu.
 3. Každý rok obnovované uložiště faktur a objednávek přeprav. Vždy na konci roku všechny objednávky a faktury nahrajeme na disk, který Vám zdarma zašleme. Neomezený počet faktur i objednávek.
 4. Kdykoliv pracujete Vy - je tu pro Vás i náš tým!
 5. Ty nejlepší ceny za dopravu díky dlouholetým stabilním partnerům.
PROČ BY JSEM SI MĚL PŘEDPLATIT VAŠE SLUŽBY?

Tuto otázku si asi položí každý z Vás. Ihned Vám ale můžeme dát hned tři odpovědi. O dvou se dočtete i v sekci "O NÁS".

 1. V současné době je trh přehlcený speditéry, kteří mají adresu sídla v paneláku a v kuchyni položený počítač, ze kterého zprostředkovávají přepravy. Oni svoji provizi na přepravě mají ve výši 10 až 20 %, o čemž vy ani nevíte. Zkuste si spočítat, jakou úsporu Vám nabízíme. Nikdy si nebudeme účtovat více, než je finální cena dopravy, o které víte dopředu!
 2. Řešení na vlastní pěst. Pořídíte za vysoké částky přístupy do databank s nejistotou správné realizace zakázky. Stejně tak jsou vysoké poplatky za měsíční užití. My všechny tyto přístupy máme! Tak proč byste si je pořizovali i Vy?
 3. Jsme mladý - dravý a dynamický tým lidí, který rozumí Vašim potřebám. Pracujeme vždy - když pracujete Vy! Máme bohaté zkušenosti v oblasti realizace přeprav (od silnice po vodu či vzduch), skladování a vyřizování celních formalit. Díky široké škále stabilních a prověřených partnerů Vám vždy zajistíme tu nejlepší cenu přepravy. To vše za měsíční paušální poplatek.
POSTUP PRO ZDÁRNOU REGISTRACI 
 1. Vyplníte registrační formulář s vybraným tarifem.
 2. Po akceptaci objednávky je Vám zaslán e-mail s pokyny. Váš přístup do uživatelského rozhraní bude aktivován po odeslání přiložené Smlouvy o poskytování dopravních služeb spolu s výpisem z OR (ŽL, Koncesní listina) a souhlasem s elektronickou fakturací na  e-mailovou adresu info@disponent.cz
 3. Za přístup do systému Disponent.cz Vám bude za každý měsíc předem fakturována paušální cena dle verze Vašeho programu. V případě dlouhodobějšího tarifu bude faktura vystavena vždy týden před skončením předplacené lhůty.
NOVÉ FIRMY A OSVČ

Každá firma či OSVČ s doložitelným datem vzniku činnosti (dle výpisu OR) do dvou let má u nás výhodu v podobě 50% slevy. To znamená, že když třeba podnikáte 16 měsíců, máte nárok na 8 měsíců za 995,- Kč / měsíc. Nové firmy a podnikatele tímto chceme podpořit a ukázat jim, že nám nejsou lhostejní. Rozumíme Vaším požadavkům a víme jak jsou začátky náročné.


SLEVY V ZÁVISLOSTI NA OBDOBÍ

V případě dlouhodobé objednávky nabízíme různé slevy či dárkové sety. Většina uživatelů si předplatí naše služby na jeden měsíc a další prodloužení už volí na 6 až 12 měsíců.

Tarif 1 měsíc 3 měsíce 6 měsíců 12 měsíců
Sleva bez nároku na slevu 5% sleva 10% sleva 15% sleva
Dárek bez nároku na dárek Připravujeme Připravujeme Připravujeme

 

V objednávkovém formuláři máte na výběr tarif včetně uvedené ceny. Automaticky obnovujeme faktury na Vámi zvolené období. V případě změny nás prosím kontaktujte na e-mail info@disponent.cz


ORIENTAČNÍ CENÍK ZA "FULL TRUCK LOAD" ANEB CELOVOZOVOU PŘEPRAVU

Pro ilustraci uvádíme příklady ceníku dopravy a přepravy za jeden kilometr dle typu vozidla. Výsledná cena silniční dopravy je závislá na celkové ujeté vzdálenosti – s větší vzdáleností se cena na jeden kilometr snižuje. K výsledné ceně je nutné též připočítat veškeré poplatky za použití silnic, dálnic, mostů apod., a to jak v ČR, tak i v zahraničí.

Druh vozidla Hmotnost nákladu Cena za km Druh vozidla Hmotnost nákladu Cena za km
Dodávka 1,5 t 8 - 10 ,- Kč  Návěs 24 t 25 - 27 ,- Kč
Sólo vůz 3,5 t 14 - 16 ,- Kč Souprava 24 t 26 - 28 ,- Kč
Sólo vůz 6,5 t 17 - 19 ,- Kč Thermo návěs 22 t 30 - 32 ,- Kč

 

 • Používáme stabilní flotilu prověřených dopravců.
 • Zajistíme celovozové i kusové zásilky.
 • Nad rámec odpovědnosti dopravce nabízíme sjednání pojištění zásilek.
 • Náš tým rozumí vašim potřebám.

PŘESVĚDČILI JSME VÁS? REGISTRUJTE SE ZDE

Nebo si již teď vyzkoušejte prostředí aplikace v připravené demoverzi:

Login: demo@disponent.cz

Heslo: demo1234                   

KE KAŽDÉ ZAKÁZCE PŘISTUPUJEME INDIVIDUÁLNĚ S TÍM NEJLEPŠÍM MOŽNÝM ŘEŠENÍM.