Discover More best replica watch site 2021.check this link right here now repliki zegarkw.check out here replica watches.costly and then again, the copies are of less expense. https://www.precisiontimewatches.com/.With Free Shipping Worldwide perfect rolex.click to investigate breitling replica.learn the facts here now showtagheuer.com.Quality franck muller replica.Top https://www.petswatches.com/.this content fake breitling.

O nás | Disponent.cz

O nás

services img
Rychlá komunikace
Nebudete čekat dny na odpověď. Komunikujeme rychle a věcně. Telefonicky i emailem.
services img
Určujete rozpočet
Klientům s nízkým rozpočtem navrhujeme nejlepší možná řešení a alternativní možnosti.
services img
Kombinace specialistů
Máme široký tým různě zkušených a specializovaných lidí. Využijte náš společný potenciál.
services img
Praktické zkušenosti
Realizujeme úspěšné přepravy a pomáháme desítkám klientů s jejich logistikou.
services img
Finance pod kontrolou
Předem jasně specifikujeme, co od nás obdržíte, za co platíte a co vám bude dodáno.
services img
Dlouhodobý partner
Klientům navrhujeme, jak nejlépe realizovat přepravy, jak procesy zjednodušit a dosáhnout nejlepší cenu za přepravu.
services img
Bohaté reference
Naše služby vyzkoušelo již několik desítek českých firem i živnostníků. A doporučují nás!

V oblasti silniční, ale i námořní či letecké dopravy, působíme již od roku 2013. V roce 2017 zakládáme skupinu Truck Cargo, s.r.o s naším inovativním produktem Disponent.cz. Přicházíme jako první na trhu se spedici s novým systémem realizování přeprav. Stabilně spolupracujeme s dopravci, díky kterým dosahujeme ve výsledku lepších cen než konkurence. Jsme mladý tým, který je vždy připraven řešit Vaše náročné požadavky tak, abyste byli vždy maximálně spokojeni. Zakládáme si na dlouhodobé a bezproblémové spolupráci.

Specializujeme se na zajištění expedice výrobků z výrobních závodů. Přepravy balíkových zásilek, expresních přeprav Just In Time, nadrozměrných přeprav a mnoha dalších…

Nabízíme Vám zkušený a řádně proškolovaný personál, který vždy porozumí všem Vašim požadavkům. Jednotný, jednoduchý a přehledný systém naší aplikace Disponent.cz, ve kterém budete mít vždy všechny objednávky a faktury přehledně na jednom bezpečném místě. Už žádné zdlouhavé a nejisté objednávání přeprav na více místech.

Zkuste si spočítat s námi, kolik ušetříte.

"NA VLASTNÍ PĚST"

Pořizovací cena Databank (když vezmeme v potaz dvě největší) = 15.450,- Kč / bez DPH

Měsíční paušální poplatek pořízených Databank = 4.780,- Kč / bez DPH

Mezi mnohými nevýhodami nalezneme i to, že Vás každý dopravce bude chtít natáhnout na ceně a stejně tak neznalost práce s danými programy.

"OSLOVOVÁNÍ SPEDITÉRŮ"

Když firma nechce řešit logistiku sama, využívá tzv. Speditérů a spedičních firem. Jenže ty taky z něčeho musí žít a jelikož i oni mají nasmlouvané dopravce, či práci prodají dál, cena pro Vás zůstává stejná, ale cena dopravy se snižuje kolikrát i o 50% méně!

Speditér firmě zprostředkuje přepravu plného dodávkového vozidla (10 eup - váha 1,2t) na vzdálenost 800km. Běžná cena se pohybuje kolem 8.000,- Kč / bez DPH. Ale jak už jsem výše uvedl, z něčeho žít musí. Většinou jsme se setkali s provizemi kolem 20% - tudíž klient ve výsledku zaplatí 9.600,- Kč za přepravu, aniž by věděl, že velkou část na tom získal speditér, který dvakrát zvedl telefon a vystavil pár objednávek.

"S NÁMI"

Klient po registraci u nás platí měsíční paušální taxu ve které má zprostředkování neomezeného počtu přeprav, přehledné datové uložiště (objednávky přeprav a faktury). Dále se zavazujeme, že nikdy nebudeme navyšovat výslednou cenu realizace zakázky. Jediné co klient musí - přes objednávkový formulář zadat dispozice (nakládka, vykládka, parametry zboží) a zbytek nechte na nás. Náš tým okamžitě začne Vaši objednávku realizovat a v co nejkratším možném čase se ozveme s nabídkami. Společnosti tak odpadají jakékoliv starosti a náklady (personál, telefony aj.) spojené s dopravou - dispečer vše zajistí za Vás!

PÁR SLOV NA ZÁVĚR OD MAJITELE FIRMY

"Prvořadým úkolem firmy je spokojenost našeho zákazníka s kvalitou našich služeb. Proto jsou moje požadavky na zaměstnance vysoké. Snažím se držet a svým způsobem vychovávat kvalitní zaměstnance na všech pozicích, ale taky dbám na to, aby byli dobře ohodnoceni. Jsem přesvědčen, že když děláte to, čemu rozumíte a děláte to pořádně, tak to prostě musí být vidět. Potřebujeme k tomu svědomité zaměstnance. Ondra Jiří"