Discover More best replica watch site 2021.check this link right here now repliki zegarkw.check out here replica watches.costly and then again, the copies are of less expense. https://www.precisiontimewatches.com/.With Free Shipping Worldwide perfect rolex.click to investigate breitling replica.learn the facts here now showtagheuer.com.Quality franck muller replica.Top https://www.petswatches.com/.this content fake breitling.

Služby | Disponent.cz

Služby

services img
Přepravujeme zásilky
Přepravujeme zásilky počínaje paletovými (Europalety, UK palety, Gitterboxy, Atypické palety). volně ložené (potrubí, plasty, desky, profily, kartony…). až po přepravu nadrozměrných nákladů (i se zprostředkováním doprovodu). Dále jsme schopni přepravy v režimu ADR, přepravy mražených a chlazených výrobků - Frigo a Thermo.
services img
Just in time
Zajistíme vám express v ten samý den: za využití přímých jízd do okolních zemí jsme schopni garantovat doručení v den vyzvednutí. Není pro nás samozřejmě žádný problém zajistit pozdní vyzvednutí: Vaši zásilku vyzvedneme nezávisle na tom, jak dlouho pracujete. Pokud si budete přát, v objednávce zadejte čas nakládky, který Vám vyhovuje. Dále zajišťujeme doručení v termínu: Má být vaše zásilka dodána v daný čas? Ani to u nás není problémem.
services img
Třístranné obchody
Pokud požadujete, aby se zásilka dostala k zákazníkovi přímo od Vašeho dodavatele - ani to pro nás není problém. Na Váš pokyn neutralizujeme adresy, tudíž pro své klienty budete odesílatelem, aniž by se dozvěděli o Vašem dodavateli.
services img
Nonstop servis
Vozidla přistavíme, kdy potřebujete - v den či noc, o víkendech, svátcích, Štědrém dnu i na Nový rok - na Vámi zadanou adresu a v co nejkratším termínu zásilku doručíme na Vámi určené místo. Nabízíme 365 dní v roce - 24 hodin denně. Kdykoliv pracujete Vy - jsme tu pro Vás!
services img
Potvrzení o převzetí nebo doručení
Budeme Vás informovat, jakmile bude Vaše zásilka doručena či naložena s uvedením času. Vždy přehledně na našem portále.
Bezpečná a včasná přeprava každé zásilky

Klademe důraz na bezpečnost a včasnost doručení každé zásilky. Spolupracujeme výhradně se stabilními a prověřenými dopravci, u kterých víme, že plní veškeré povinnosti v rámci Úmluvy CMR a mnoha dalších našich kritérii.


Neplaťte za prázdné místo v kamionu

Nevyužijete celou ložnou plochu v kamionu? S námi za ni platit nemusíte. Zprostředkováváme i přepravy kusových zásilek v daném směru a čase LTL – Less Than a truck Load. Převezeme Vám i dopis za tu nejlepší možnou cenu i s doručením přímo do ruky příjemce.


Zajistíme pro vás celní odbavení

Nabízíme Vám zastupování v celním řízení, vystavení celních prohlášení do režimů (export, import, transit) a to i do třetích zemí. Zjednodušení postupů pro jednotlivé režimy, například odbavení z vašeho podniku, firmy či provozovny. Výhodou zjednodušených postupů je nenávaznost na pracovní dobu celního úřadu. Zajistíme Vám centralizované celní řízení po celé České republice – možností je odbavení na jiném celním úřadě, než tam, kde se zboží aktuálně nachází. Vyplňujeme karnety TIR, ATA, nákladní listy CMR a další doklady předkládané v celním řízení. Provozujeme poradenskou činnost k celním předpisům EU při dovozu a vývozu zboží a dále také celní poradenství.


Nabízíme možnost převozu volně ložených komodit

Jsme schopni Vám zajistit převoz od obilovin, krmiv až po zeminu, uhlí, stavební materiály, stavební suť a mnoho dalšího. Při přepravě zboží se řídíme platnými normami. Přepravu sypkých materiálů realizujeme ve všech evropských zemích, i ve východních oblastech. Samozřejmostí je i zajištění nakládky (třeba bagrem).


Ani přeprava nebezpečného zboží ADR (Accord Dangereuses Route) pro nás není problémem

Nebezpečné zboží lze charakterizovat jako věci, pro jejichž vlastnosti jako hořlavost, žíravost, výbušnost a další může být při přepravě ohrožena bezpečnost osob, majetku a životního prostředí. Více o třídách a další informace naleznete ve FAQ. Všichni dopravci, kteří pro nás ADR převážejí, splňují nejpřísnější kritéria a mají proškolené řidiče.


Námořní a letecká přeprava

Již mnoho let zajišťujeme nejen pro sebe, ale hlavně pro naše smluvní partnery kontejnerovou přepravu zboží mezi kontinenty. Jsme schopni přepravit prakticky jakoukoliv komoditu do jakékoliv destinace na světě. Naší velkou výhodou jsou kontakty přímo na společnosti provozující lodní přepravu. U nás neplatíte žádné skryté poplatky - vždy přesně víte, na co jsou Vaše finance použity.


Nadrozměrná přeprava

Nabízíme Vám přepravu nadměrných a nestandardních nákladů, včetně přípravy trasy, vyřízení potřebných povolení a naložení a vyložení nákladu. K našim službám patří také obstarání doprovodných vozidel a načasování vzhledem k maximální povolené rychlosti. Obraťte se na nás a my všechno zařídíme za Vás.


Skladování a logistické služby

V rámci našich služeb nabízíme také pronájem skladovacích prostor. Všichni naši klienti mají slevu na využití skladových prostor u všech partnerských společností služby Skladuj.cz v České Republice. Samozřejmostí je i uložení Vašich zásilek kdekoliv v Evropě. 


A mnohem více...

Služeb, které pro Vás v rámci balíčku zajišťujeme je nespočetné množství. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na Online podporu každý pracovní den v čase 8:00 - 16:30, nebo na e-mail: info@disponent.cz či telefonicky na čísle: +420 734 809 618. Jsme připraveni rychle reagovat na Vaše dotazy.